Op zondag 29 december was de Kerstloop in Bovenkerk. Een samenwerking van AV Startbaan en RODA ’23. En dat staat al jaren garant voor een gezellig loopwedstrijd. Nou jou wedstrijd… het is meer “meedoen is belangrijker dan winnen” volgens de super positieve speaker.

Van heel jong tot echt oud een ieder komt met een glimlach over de finish in Bovenkerk. Dit jaar zelfs groepen lopers uit India en andere landen. Meer dan tien nationaliteiten op deze dag. Alle lopers die gestart zijn, hebben de finish gehaald. En daar wachten een prachtige medaille en een oliebol van Prenger. Moe maar voldaan gingen alle lopers weer op huis aan.

Dank aan al die vrijwilligers die bij deze loop hebben geholpen.

En volgend jaar een bijzondere PREVOX KERSTLOOP, want de atletiek vereniging AV STARTBAAN bestaat dan 50 jaar. Er komt een echte cross loop op en rond de voetbalvelden van RODA ’23. Dat wordt een echt super gezellig evenement om het jubileum jaar af te sluiten.

Op naar 50 jaar AV STARTBAAN