Zaterdag 27 juni van 14.00 uur tot 19.00 uur is het zover: de tiende editie van het Zomerfeest in het Urbanuspark. Een mijlpaal voor het evenement dat inmiddels is uitgegroeid tot hét dorpsfeest van Boven- kerk. Extra feestelijk dus dit jaar en iedereen is van harte welkom om dit jubileum mee te vieren!
Tijdens het Zomerfeest komen jong en oud samen voor een middag vol ontmoeting, muziek, kinderactiviteiten en lekker eten. Het is dé plek waar buurt- genoten elkaar treffen, maar ook waar oud-Bovenkerkers ieder jaar weer terug- komen. Daarmee is het feest ook een ware reünie. Ook vele bezoekers van buiten Bovenkerk weten het feest inmiddels goed te vinden.
Braderie en foodlaantje
Ook dit jaar is er weer een bruisend programma. Op de braderie met meer dan 30 kramen is van alles te ontdekken. In het gezellige foodlaantje kun je terecht voor poffertjes, hamburgers en complete maaltijden van Samen Eten Bovenkerk; allemaal vriendelijk geprijsd. Wil je een kraam huren? Stuur dan een e-mail naar yvonnecubo@live.nl
Livemuziek
Op het muziekpodium is het de hele middag feest. Onder andere de band Big Time met hun funk- en acid-jazz- klanken en Itchycoo Park met bekende blues- en rockklassiekers zorgen voor een heerlijk muzikaal programma.
Kinderprogramma
Voor de jongste bezoekers is er een vrolijk optreden van de band Flapuit in de speeltuin bij het badje in het Urbanuspark waar alle kinderactiviteiten plaatsvinden. Hier kunnen kinderen zich uitleven met sport en spel, creatieve workshops én meedoen aan leuke breakdance-workshops.
Heel Bovenkerk Bakt
Thuisbakkers laten zich van hun beste kant zien tijdens Heel Bovenkerk Bakt. De mooiste en lekkerste creaties worden beoordeeld door de jury van Banketbakkerij Arnold Cornelis en daarna mag het publiek natuurlijk proeven. Wil je mee- doen aan Heel Bovenkerk Bakt? Meld je dan aan bij Lex Koot via lex.koot@ziggo.nl. Na aanmelding ontvang je een bevestiging.
Samen maken we het feest
Het Zomerfeest wordt mogelijk gemaakt door de inzet van vele vrijwilligers en de samenwerking tussen Stichting Bovenkerk, Stichting Amstelidee en het Noorddamcentrum.
Kom ook!
Kom op zaterdag 27 juni naar het Urbanuspark en vier deze feestelijke jubileumeditie mee. Want één ding is zeker: samen maken we er weer een onvergetelijke dag van!

