Beste bewoners van Bovenkerk,

Mijn naam is Vera Molenaar, Wij zijn namelijk druk bezig de mogelijkheden aan het onderzoeken voor het opstarten van een Buurtcamping in Bovenkerk en Amstelveen. En we zijn op zoek naar vrijwilligers! 
Ik werk als projectcoördinator voor de landelijke stichting en vanuit ons team ondersteunen, trainen/coachen en faciliteren wij lokale teams bij het oprichten van hun eigen Buurtcamping.

De Buurtcamping is een plek waar je op een goedkope en hele leuke manier in je eigen woonplaats op vakantie kan gaan en allerlei nieuwe mensen leert kennen. Met dit filmpje kun je vast sfeer proeven: https://www.youtube.com/watch?v=9M2yVg_u0aU

Maandag 14 juni om 16.30 organiseren we een bewonersbijeenkomst via Zoom om ons verhaal te vertellen, vrijwilligers te werven en vragen te beantwoorden. U bent van harte uitgenodigd, ook om uw netwerk hierbij uit te nodigen. Dit is alvast de Zoom-link: https://us02web.zoom.us/j/87092571778

Ik hoor graag of u dit ook een leuk idee vindt & of u er maandag bij bent. Dank!

Hartelijke groet, —

Vera Molenaar

Projectcoördinator

Werkdagen zijn maandag, dinsdag en donderdag

e: vera@debuurtcamping.nl

m: +31644091309

w: debuurtcamping.nl

f: facebook.com/debuurtcamping