Vandaag was er weer een enthousiaste groep Bovenkerkers op de been om met elkaar zwerfvuil in ons dorp op te ruimen. Na afloop werd er gezellig nagepraat bij Silversant onder het genot van een lekker drankje.

Wil je je de volgende keer ook meehelpen en meteen je buurtgenoten beter leren kennen? Je bent van harte welkom (kinderen natuurlijk ook). 

Wanneer? Om de maand op zaterdagmiddag (zie data hieronder). We verzamelen om 14.00 uur voor eetcafé Silversant. Vanaf 14 mei verzamelen we om 14:00 uur bij het Noorddamcentrum. Om 16.00 uur zijn we weer bij de uitbater voor een gezamenlijk kopje koffie/thee of een (fris)drankje en een gezellig gesprek.

Data zwerfvuil-opruimdagen 2022 in Bovenkerk:

•             Zaterdag 15 januari 

•             Zaterdag 14 mei 

•             Zaterdag 16 juli 

•             Zaterdag 17 september 

•             Zaterdag 12 november 

We kijken uit naar jullie komst!

Wolter Buwalda