Bloembinders en creatieven gezocht

Wij zijn op zoek naar bloembinders en creatieven die ons willen helpen om unieke kerststukken te maken. Deze kerststukken gaan we maken in het voormalig tuincentrum van Life & Garden aan de Handweg 121 te Amstelveen. Wij hebben mooie materialen om mee te werken en goede werkplekken. Neem alleen je eigen bloemenschaar mee.

De kerststukken worden vanaf maandag 29 november tot zondag 19 december 2021 verkocht van 10.00 tot 17.00 uur. De opbrengst gaat naar de actie Helponsuitdebrand.com van de Stichting Vrienden van de Bovenkerkse Urbanuskerk.

> Wij zijn nog op zoek naar bruikbare kerstspullen. Vooral spullen WAAROP we een kerststuk kunnen maken.

> Denk aan schalen en andere ondergronden. Kandelaars, gekleurde takken, plakken hout van een boom.

> Ook engeltjes, beertjes en Kerst poppetjes.

> U kunt het dagelijks inleveren vanaf maandag 22 november vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur bij Life & Garden Handweg 121 Amstelveen.

> Gekleurde takken en kerstgroen kunt u ook daar dagelijks afgeven.

> Onze vrijwilligers maken van deze spullen unieke Kerststukken voor de actie: help ons uit de brand.

Wil je helpen? Meld je dan aan bij Chris van den Helder, telefoon 0627886966 en e-mail chocolade@helponsuitdebrand.com.